top
error error error error error error error error
klubvystavy

XXVI. KLUBOVÁ VÝSTAVA ČKRR – 31. 3. 2018

Rozhodčí: Alicia Mohr-Hanna (USA, CHS Kimani)
Henk Salm (NL, CHS Paerdecroon)
Iveta Klápová (CHS Slunce Života)


BOB - FLAVIA ROSE QWANDOYA
BOS - DREAM COME TRUE BY QWANDOYA
BOJ - HEART BEATS FOR VIVI QWANDOYA
BOV - AFRICAN ELZA BAWEAN ́S HOPE

KLUBOVÝ VÍTĚZ PES - DREAM COME TRUE BY QWANDOYA
KLUBOVÝ VÍTĚZ FENA - FLAVIA ROSE QWANDOYA

Nejkrásnější minibaby - CLAUDIA AFRICKÝ LOVEC
Nejkrásnější štěně - IMAYA ROSE GIULIA Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
Nejkrásnější dorost - CATCH A FALLING STAR LEBOMBO
Nejlepší jedinec třídy čestné - GIULIA ELIVIANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
Nejlepší jedinec třídy pracovní - EL ZIPPO MARRÓN Z MASNEROVA


KOMPLETNÍ VÝSLEDKY



XIV. KLUBOVÁ VÝSTAVA ČKRR – 1. 4. 2018

Rozhodčí: Alicia Mohr-Hanna (USA, CHS Kimani)
Henk Salm (NL, CHS Paerdecroon)
Martina Viktorinová (CHS Ropotamo)

BOB - B ́LOWER LEO TAILOR MADE
BOS - FLAVIA ROSE QWANDOYA
BOJ - HEART BEATS FOR VIVI QWANDOYA
BOV - AFRICAN ELZA BAWEAN ́S HOPE

NEJKRÁSNĚJŠÍPES - B ́LOWER LEO TAILOR MADE
NEJKRÁSNĚJŠÍFENA - FLAVIA ROSE QWANDOYA

Nejkrásnější minibaby - JARED WANDELLMERE
Nejkrásnější štěně - IMAYA ROSE GIULIA Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP
Nejkrásnější dorost - CATCH A FALLING STAR LEBOMBO
Nejlepší jedinec třídy čestné - JACKIE Z KORYCANSKÝCH SKAL
Nejlepší jedinec třídy pracovní - FURAHA ASHIQ MANWE


KOMPLETNÍ VÝSLEDKY

BIS + SOBOTNÍ SOUTĚŽE



XXV. KLUBOVÁ VÝSTAVA RHODÉSKÝCH RIDGEBACKŮ

Rozhodčí: Sharron Taylor (Austrálie, CHS Usakose) & Orit Nevo (Izrael, CHS Rich-Rach)
Arne Foss (Norsko, posuzoval EDS v Oslu 2015)

BOB - B ́LOWER LEO TAILOR MADE
BOS - BJÖRG GINGER ARTE CASSARI
BOJ - BJÖRG GINGER ARTE CASSARI
BOV - REX VENTORS TRINITY

Nejkrásnější minibaby - WENDO OF KA-UL-LI ́S RIDGES
Nejkrásnější štěně - CALYPSO ROSE SANGOMA
Nejkrásnější dorost - HIRU MASAWI G'MUSANA MANWË
Nejlepší jedinec třídy čestné - ODAKOTA DECAIRO DYKUMOS DEIVES
Nejlepší jedinec třídy pracovní - FLAVOUR OF WIN SLUNCE ZAMBEZI
Klubový vítěz pes - B ́LOWER LEO TAILOR MADE
Klubový vítěz fena - ETERNITY LEILA SLUNCE ZAMBEZI


SOUTĚŽE + BIS
KOMPLETNÍ VÝSLEDKY


XIII. SPECIÁLNÍ VÝSTAVA RHODÉSKÝCH RIDGEBACKŮ
Rozhodčí:
Sharron Taylor, Orit Nevo, Arne Foss

BOB - BJÖRG GINGER ARTE CASSARI
BOS - ARTABAN CIEPLY DOM
BOJ - BJÖRG GINGER ARTE CASSARI
BOV - A'KENYA JANYE OF SILAMJA

Nejkrásnější minibaby - WENDO OF KA-UL-LI ́S RIDGES
Nejkrásnější štěně - CALYPSO ROSE SANGOMA
Nejkrásnější dorost - NAIRA LAKOTA LÖWENSCHWANZ
Nejlepší jedinec třídy čestné - A ́TARA STAR FOX GRAPE
Nejlepší jedinec třídy pracovní - ERIN BORN TOBE LOVED BAWEAN ́S HOPE
Vítěz speciální výstavy pes - ARTABAN CIEPLY DOM
Vítěz speciální výstavy fena - FLAVIA ROSE QWANDOYA

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY

BIS:
Best In Show - BJÖRG GINGER ARTE CASSARI
JuniorBIS - BJÖRG GINGER ARTE CASSARI
VeteranBIS - A'KENYA JANYE OF SILAMJA
BIS minibaby - WENDO OF KA-UL-LI ́S RIDGES
BIS baby - CALYPSO ROSE SANGOMA
BIS puppy - HIRU MASAWI G'MUSANA MANWË
BIS honour class - A ́TARA STAR FOX GRAPE
BIS working class - ERIN BORN TOBE LOVED BAWEAN ́S HOPE




XIII. KLUBOVÁ VÝSTAVA RHODÉSKÝCH RIDGEBACKŮ
Rozhodčí: Elisabeth Hammerschmid (AT)

VÝSLEDKY:

BOB: BASHAANI EMOTION MASSAI
BOS: EMMA TRUE ANGEL SLUNCE ZAMBEZI
BOJ: HIGWAY TO HELL SLUNCE ZAMBEZI
BOV: GARRI OD KOVÁŘOVSKÉ HŮRKY

NEJKRÁSNĚJŠÍ ŠTĚNĚ: ORFEUS OD CYKASU
NEJKRÁSNĚJŠÍ DOROST: HEART BEATS FOR VIVIQWANDOYA
NELKRÁSNĚJŠÍ PES: BASHAANI EMOTION MASSAI
NEJKRÁSNĚJŠÍ FENA:
EMMA TRUE ANGEL SLUNCE ZAMBEZI

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY ZDE



XXIV. KLUBOVÁ VÝSTAVA RHODÉSKÝCH RIDGEBACKŮ, 3. 9. 2016
Rozhodčí: Vanessa Moyano (PSI)
Rozhodčí: Rafael Malo Alcrudo (FENY)

BOB: ADDY JONAS NYAMBE
BOS: REX VENTORS TRINITY
BOJ: NOBY Z KORYCANSKÝCH SKAL
BOV: SHELRIDE AUSSIE REBEL

NEJKRÁSNĚJŠÍ ŠTĚNĚ: CATHERINE ANGEL ENERGY OF AFRICA
NEJKRÁSNĚJŠÍ DOROST: HAYLEY TRUE ANGEL SLUNCE ZAMBEZI
KLUBOVÝ VÍTĚZ PES: ADDY JONAS NYAMBE
KLUBOVÝ VÍTĚZ FENA: REX VENTORS TRINITY


KOMPLETNÍ VÝSLEDKY ZDE



XII. KLUBOVÁ VÝSTAVA RHODÉSKÝCH RIDGEBACKŮ, 4. 9. 2016
Rozhodčí: Vanessa Moyano (FENY)
Rozhodčí: Rafael Malo Alcrudo (PSI)

BOB: FLAVOUR OF WIN SLUNCE ZAMBEZI
BOS: EMMA TRUE ANGEL SLUNCE ZAMBEZI
BOJ: NOBY Z KORYCANSKÝCH SKAL
BOV: ALISS BRASSILA ZULAYKHA

NEJKRÁSNĚJŠÍ ŠTĚNĚ: CELESTE CRYSTAL ENERGY OF AFRICA
NEJKRÁSNĚJŠÍ DOROST: HAYLEY TRUE ANGEL SLUNCE ZAMBEZI
NELKRÁSNĚJŠÍ PES: FLAVOUR OF WIN SLUNCE ZAMBEZI
NEJKRÁSNĚJŠÍ FENA:
EMMA TRUE ANGEL SLUNCE ZAMBEZI

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY ZDE


XI. Klubová výstava ČKRR, Horka nad Moravou 14. 5. 2016
Rozhodčí: Snezka Kuralt

VÝSLEDKY

break

sipka  PŘIHLÁŠKA DO ČKRR     PODMÍNKY VSTUPU DO ČKRR    STANOVY ČKRR

© 1992-2018 ČKRR - Všechna práva vyhrazena! Pravidla webu ČKRR