PRAVIDLA WEBU
top
error error error error error error error error
PRAVIDLA WEBU ČKRR

Vážení členové,

věnujte prosím pozornost pravidlům webu ČKRR. Klubový web slouží k informovanosti členů klubu a zájemců o plemeno o záležitostech týkajících se chovu rhodéských ridgebacků a života klubu, propagace a prezentace především klubových akcí.

Veškeré klubové dokumenty jsou uloženy externě na Dropboxu, kde jsou zařazeny do jednotlivých složek. Dokumenty určené členům klubu jsou chráněny heslem, které vám bude zasláno mailem.
Fotogalerie (bonitace, zkoušky aj.) budou taktéž umístěny na Dropboxu.
 
Aktuální nabídka štěňat bude umístěna v „menu“ CHOV a může mít pouze následující strukturu:
- název chovatelské stanice, která štěňata nabízí, očekávané datum porodu (případně datum porodu)
- jméno matky a otce (bez titulů)
- odkazy na webové stránky, kde najdou případní zájemci detaily
- kontakty na chovatele (telefon, mail)

Platnost inzerátu bude 3 měsíce ode dne zveřejnění. Inzerát bude zveřejněn na Vaši žádost a až po potvrzení březosti, aby nabídka štěňat byla opravdu aktuální. Poté je v případě nutnosti potřeba si zažádat o prodloužení.

Aktuální nabídka štěňat NENÍ inzerce štěňat a proto zde budou uvedeny POUZE vrhy, které využívají chovatelský servis ČKRR.

V menu Krycí psi bude uvedena POUZE tabulka z bonitace, bonitační fotka postoje (jednou ročně je možná výměna fotky – na žádost majitele), web a kontakty na majitele, tituly a zkoušky. Psi jsou seřazeni dle věku, mladší nahoře. V této sekci budou pouze ti psi, kteří dle zápisního řádu splňují podmínky chovnosti – po dovršení 10 ti let věku bude pes přesunut do archivu Krycích psů, který je na konci tohoto katalogu. Pokud je k dispozici mražené sperma, je nutné, aby tuto skutečnost dal majitel na vědomí webmasterovi, který tuto informaci doplní.
V menu Úspěchy našich RR bude i nadále možné zveřejnit úspěch psa, ať už výstavní nebo pracovní.

Podmínky:
A) výstavní úspěchy - počet jednotlivých titulů (1x CAJC, 2x CAC, 1x CACIB, 1x BOB apod.), dokončené výstavní šampionáty. Připojit lze jednu fotku psa, která se může měnit 1x ročně.
B) práce - jednotlivé zkoušky: datum, druh zkoušky, umístění, počet bodů apod., případné tituly a šampionáty. Připojit lze jednu fotku psa, která se může měnit 1x ročně.


Zveřejňování článků a inzerátů bude plně v kompetenci správce webu.


break

sipka  PŘIHLÁŠKA DO ČKRR     PODMÍNKY VSTUPU DO ČKRR    STANOVY ČKRR

© 1992-2016 ČKRR - Všechna práva vyhrazena! Pravidla webu ČKRR